Es sieht aus, dass Sie im sind. Wünschen Sie sich an die Deutsche Website gehen? ja | nein

Venkovní hliníkový parapet protlačovaný

Zeptejte se nás... 800 141 432 Poptávka

Kvalitní protlačované parapety

Hliník (Aluminium-AL) je jedním z nejušlechtilejších a nejdekorativnějších kovů, které se v oblasti stavebnictví používají. Díky své nízké hmotnosti, vysoké odolnosti a zejména díky svému dekorativnímu vzhledu, má AL-parapet v oblasti speciálních fasád a při výměně oken široké využití.

 

 

 

Barevná provedení:

Bíla RAL 9016 Elox bronz přírodní

 

 

Elox bronz střední Elox bronz tmavý

 

Typizované šířky parapetů:

50 mm, 70 mm, 90 mm, 110 mm, 130 mm, 165 mm, 180 mm, 195mm, 210 mm, 225 mm, 240 mm, 260 mm, 280 mm, 300 mm, 320 mm, 340 mm, 360 mm, 380 mm, 400 mm

Krytky parapetů:

• plastové
• hliníkové

Instalace parapetů:

Instalace AL-parapetů by měla být provedena až po dokončení hrubých zednických prací, aby se zabránilo poškození povrchu parapetů v důsledku styku s vápnem či cementem. Případné potřísnění zásaditými (alkalickými) látkami musí být neprodleně odstraněno, jinak by vzniklé poškození bylo nevratné.

Údržba parapetů:

Aby byl dekorativní vzhled AL-parapetů zachován, musí být údržba těchto výrobků adekvátní znečištění vlivem okolního prostředí. Po montáži a před předáním stavby je třeba parapety důkladně očistit. Eloxované povrchy se ošetřují pomocí teplé vody a neabrazivního čistícího prostředku neobsahujícího chlor. K mytí zásadně používáme pouze utěrky či houby, aby nedošlo k poškození (poškrábání) povrchu.

V případě, že je povrch opravdu silně znečištěn, doporučuje se použít jen speciální čistící prostředky na eloxované povrchy, které obsahují jemné abrazivní složky, díky nimž lze nečistoty odstranit aniž by hrozilo poškození povrchu. U lakovaných AL-parapetů práškovou technologií je postup odstraňování drobných nečistot analogický jako u eloxovaných povrchů. 

Základní parametry
  • šíře 50 - 400 mm
  • maximální délka 6 000 mm
  • výška předního nosu 40 mm
  • výška zadního nosu 25 mm
Máte zájem? Napište nám...
Odeslat poptávku
TOPlist